COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2018

51 gada garumā Cosmoprof Worldwide Bologna ir bijusi vadošais pasaules mēroga pasākums profesionālās skaistumkopšanas nozarē un starptautiska platforma kosmētikas un wellness industrijām. Cosmoprof izstāžu telpa aptver visu BolognaFiere izstāžu centru un ir veltīta dažādām skaistumkopšanas nozarēm: parfimērijai un kosmētikai, dabīgiem produktiem, iepakojumam, iekārtām, kontraktražošanai un izejvielām, skaistumam un spa, matiem un nagiem. Lielais skaits izstādes dalībnieku, apmeklētāju un pircēju no ārzemēm gadu no gada pārvērš šo notikumu par pienācīgu starptautisku sanākšanas vietu, kur tiekas profesionāļi un lēmumu pieņēmēji, lai attīstītu savu biznesu.

2 822 dalībnieki no 70 pasaules valstīm piedalījās 2018. gada pasākumā Cosmoprof Worldwide Bologna. Četras dienas no 15. līdz 18. martam COSMO|PERFUMERY & COSMETICS ietvaros pasākuma saimnieki, profesionāļi no mazumtirdzniecības, parfimērijas un kosmētikas un dabīgajām un bio nozarēm, kā arī valstu paviljoni darbojās tandēmā ar Cosmopack.

Izstādē piedalījās 27 nacionālie kolektīvi no 24 valstīm. No 15. līdz 18. martam izstādē tika prezentēti nacionālie paviljoni no Austrālijas, Beļģijas, Brazīlijas, Bulgārijas, Kalifornijas, Francijas, Vācijas, Lielbritānijas, Grieķijas, Ungārijas, Indonēzijas, Izraēlas, Itālijas, Japānas, Korejas, Latvijas, Nīderlandes, Polijas, Spānijas, Turcijas, Amerikas Savienotajām Valstīm un, pirmo reizi, no Zviedrijas.

 “51. Cosmoprof pasākums tiek atklāts vēršot skatu uz nākotni”, teica BolognaFiere presidents Gianpiero Calzolari.

Aptiekas Produkcija SIA piedalījās izstādē Cosmoprof Worldwide Bologna 2018, kas norisinājās Boloņā, Itālijā no 2018. gada 15. – 18. martam. Uzņēmuma piedalīšanās izstādē radīja spēcīgu platformu jaunu klientu piesaistīšanai, ciešāku saikņu ar esošo klientūru nostiprināšanai, kā arī vēl stabilāka un uzticama zīmola veidošanai.

Vai nepaguvāt ar mums satikties izstādes laikā? Nelaidiet garām savu iespēju iegūt labu biznesa partneri!

Lai sazinātos ar mums un nosūtītu savu pieprasījumu, lūdzu, izmantojiet mūsu mājaslapas saziņas veidlapu. Vienkārši noklikšķiniet uz saites „Sazinieties ar mums” zemāk!

cb it web 1

cb it web 2

Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) atbalstu

22.04.2016. līgums Nr.SKV-L-2016/102 par atbalsta saņemšanu komersantiem.

lv id eu logo ansamblis eraf rgb ml