Food Matters Live – Kur Ēdiens, Uzturs un Veselība Kļūst Vienoti

zstāde „Food Matters Live” ir vienīgais pasākums Lielbritānijā, kas saved vienkopus gan ēdienu un dzērienu industriju pārstāvjus, mazumtirgotājus, ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, gan valdības institūcijas un tos, kas strādā uztura jomā, lai sniegtu iespēju kopīgai sadarbībai un inovācijām, atbalstot ilgstpējīgas pārtikas nozares platformu nākotnei.


Izstāde vieno ap 600 multinacionālu dalībnieku no visas pasaules. Tas ir galvenais notikums pārtikas, dzērienu un veselīga uztura nozarē, kurā  viens no galvenajiem akcentiem tiek likts uz jaunu produktu atklāšanu.
Izstāde un forums „Food Matters Live 2016” norisinājās Londonā, Apvienotajā Karalistē no 2016. gada  22. – 24. novembrim. Trīs dienu laikā laikā mūsu uzņēmuma pārstāvji iepazīstināja interesentus ar SIA Aptiekas Produkcija ražotajiem uztura bagātinātājiem un vitamīniem. Tika nodibināti vērtīgi kontakti ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kuri izrādīja neviltotu interesi gan par SIA Aptiekas Produkcija piedāvāto iespēju tirgot mūsu oriģinālproduktus, gan par mūsu iespējām ražot jaunus inovatīvus produktus pēc klientu pasūtījuma.

 Food Matters Live

Food Matters Live

Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) atbalstu

22.04.2016. līgums Nr.SKV-L-2016/102 par atbalsta saņemšanu komersantiem.

Договор № SKV-L-2016/102 про получение поддержки коммерсантам