Vitafoods Europe 2017

„Vitafoods Europe 2017” ir nozīmīgs pasākums, kur sanāk kopā visi veselīga uztura nozares pārstāvji, lai veidotu un attīstītu biznesu. Tā nav tikai izstāde, bet globāla savstarpēji saistīti strādājoša kopiena, kas nodrošina perfektu platformu uzņēmumiem jaunu darījumu slēgšanai un vērtīgu biznesa attiecību veidošanai.

Aptverot  visu veselīga uztura nozari, „Vitafoods Europe 2017” vieno vairāk nekā 1000 novatoriskus globālus piegādātājus un vairāk nekā 18 500 augstākā līmeņa lēmumu pieņēmējus, kuri meklē izstrādātājus veselīga uztura komponentēm, uztura bagātinātājiem, funkcionālajai pārtikai un dzērieniem, kā arī pakalpojumiem, ko piedāvā tādi uzņēmumi kā, piemēram, mūsējais. „Vitafoods Europe 2017” ļauj atrast un satikt ražotājus, pircējus un izplatītājus tiem, kuri meklē kompānijas, kas darbojas četros galvenajos nozares sektoros:

  • Sastāvdaļas un izejvielas,
  • Kontraktražošana un privātais brendings (Private Label),
  • Pakalpojumi un aprīkojums,
  • Gatavie produkti.

Aptiekas Produkcija SIA piedalījās izstādē „Vitafoods Europe 2017”, kas norisinājās Palekspo, Ženēvā, Šveicē no 2017. gada  9. – 11. maijam. Uzņēmuma ekspozicionāšanās izstādē mums sniedza spēcīgu platformu jaunu klientu piesaistīšanai, ciešāku saikņu ar esošo klientūru nostiprināšanai, kā arī vēl stabilāka un uzticama zīmola veidošanai.

Vai nepaguvāt ar mums satikties izstādes laikā? Nelaidiet garām savu iespēju iegūt labu biznesa partneri!

Lai sazinātos ar mums un nosūtītu savu pieprasījumu, lūdzu, izmantojiet mūsu mājaslapas saziņas veidlapu. Vienkārši noklikšķiniet uz saites "Sazināties ar mums" zemāk!

Vitafoods Europe 2017

Vitafoods Europe 2017

Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) atbalstu

22.04.2016. līgums Nr.SKV-L-2016/102 par atbalsta saņemšanu komersantiem.

Договор № SKV-L-2016/102 про получение поддержки коммерсантам