Sarkanā Rauga Rīsi ar Monakolīnu K, N60

NOPIRKT

 

Uztura bagātinātājs.

Sarkanā rauga rīsu pulveris satur dažādas fizioloģiski aktīvas vielas, piemēram, vieni no galvenajām sarkanā rauga rīsu aktīvajām sastāvdaļām ir monakolīni. Monakolīns K tiek iegūts no fermentētiem sarkanā rauga rīsiem. Vegānisks uztura bagātinātājs.

Sastāvdaļas: fermentētu sarkanā rauga rīsu (Monascus purpureus) pulveris (0,2% monakolīns K), hidroksipropilmetilceluloze (kapsulas apvalks).

Aktīvo sastāvdaļu saturs:               

1 kapsulā

NRV*

2 kapsulās

NRV*

Fermentētu sarkanā rauga rīsu pulveris:

500,0 mg

**

1000,0 mg

**

satur monakolīns K

1,0 mg

**

2,0 mg

**

*NRV- uzturvielu atsauces vērtība

** uzturvielu atsauces vērtība nav noteikta

Ieteicamā diennakts deva: Pieaugušajiem 1 kapsula 2 reizes dienā.

Brīdinājumi: Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot individuālas nepanesības gadījumā. Nelietot, ja produkta iepakojums ir bojāts. Vienā dienā nedrīkst uzņemt 3 mg vai vairāk sarkano fermentēto rīsu monakolīnu no jebkādiem uztura avotiem. Nelietot grūtniecēm, ar krūti barojošām sievietēm, bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem, un pieaugušajiem, kas vecāki par 70 gadiem. Veselības traucējumu gadījumā par šī produkta lietošanu konsultējieties ar ārstu. Nelietojiet šo produktu, ja lietojat holesterīna līmeni pazeminošas zāles. Nelietojiet šo produktu, ja jau lietojat citus produktus, kas satur sarkanos fermentētos rīsus.

Uzglabāšana: Uzglabāt tumšā, sausā, bērniem nepieejamā vietā, istabas temperatūrā (15‑25 °C), cieši noslēgtā oriģinālajā iepakojumā.

Iepakojumā: 60 kapsulas pa 600,0 mg.

Neto masa: 36,0 g.  

Partijas Nr./ Ieteicams līdz beigām: Skatīt uz iepakojuma.

VEGĀNISKS uztura bagātinātājs. NESATUR GLUTĒNU, NESATUR ĢMO, NESATUR LAKTOZI.

PVD reģistrācijas Nr. 15119.

Ražotājs sertificēts atbilstoši HACCP, ISO 22 000, Labas Ražošanas Prakses GMP standartiem.

Ražotājs: SIA “Aptiekas produkcija”.

Adrese: Kupriču iela 11, Rīga, LV-1021, Latvija.

Kontaktinformācija: Tālrunis: (+371) 67185385, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. | www.aptiekasprodukcija.lv

Ražots Latvijā (ES).