Zaļās Tējas ekstrakts ar C vitamīnu, N60

NOPIRKT

 

Uztura bagātinātājs.

C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un palīdz samazināt nogurumu, nespēku, kā arī nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Zaļās tējas ekstrakts satur polifenolus ar antioksidanta īpašībām.

Sastāvdaļas: zaļās tējas (Camellia sinensis L.) lapu ekstrakts (satur (60%) polifenolu), apjoma palielinātājs – inulīns, hidroksipropilmetilceluloze (kapsulas apvalks), L- askorbīnskābe (C vitamīns).

Aktīvo sastāvdaļu saturs:

1 kapsulā

NRV*

Zaļās tējas lapu ekstrakts :

200,0 mg

**

satur 15% EGCG (epigallokatehīn-3-gallāta)

30,0 mg

**

satur 60% polifenolu

120,0 mg

**

C vitamīns

80,0 mg

100%

*NRV- uzturvielu atsauces vērtība

** uzturvielu atsauces vērtība nav noteikta  

Ieteicamā diennakts deva: Pieaugušajiem 1 kapsulas dienā.

Brīdinājumi: Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot individuālas nepanesības gadījumā. Nelietot, ja produkta iepakojums ir bojāts. Dienā nedrīkst uzņemt 800 mg vai vairāk epigallokatehīn-3-gallāta. Nelietojiet šo produktu, ja tajā pašā dienā lietojat citus produktus, kas satur zaļo tēju. Nelietot grūtniecēm, ar krūti barojošām sievietēm un bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem. Nelietot tukšā dūšā.  

Uzglabāšana: Uzglabāt tumšā, sausā, bērniem nepieejamā vietā, istabas temperatūrā (15 – 250C), cieši noslēgtā oriģinālajā iepakojumā.

Iepakojumā:  60 kapsulas pa 500,0 mg.

Neto masa:  30,0 g.

VEGĀNISKS uztura bagātinātājs. NESATUR GLUTĒNU, NESATUR ĢMO, NESATUR LAKTOZI.

PVD reģistrācijas Nr. 1442.    

Ražotājs sertificēts atbilstoši HACCP, ISO 22 000, Labas Ražošanas Prakses GMP standartiem.

Ražotājs: SIA “Aptiekas produkcija”.

Adrese: Kupriču iela 11, Rīga, LV-1021, Latvija.

Kontaktinformācija: Tālrunis: (+371)67185385, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. | www.aptiekasprodukcija.lv

Ražots Latvijā (ES).

Atļauts realizēt uztura bagātinātāja krājumus ar iepriekšējo marķējumu līdz 31.04.2024., pamatojoties uz LR MK Noteikumu Nr. 685 13.4. apakšpunktu. Skatīt šeit