Healinature® FibroLakts Pienskābo baktēriju komplekss, N16

NOPIRKT

 

Uztura bagātinātājs. 

Pienskābo un bifidobaktēriju komplekss ikdienas lietošanai. Satur pienskābās un bifidobaktērijas, kas aktivizējas pēc nonākšanas zarnu traktā. 

Sastāvdaļas: maltodekstrīns, hidroksipropilmetilceluloze (kapsulas apvalks), pienskābo baktēriju maisījums (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Enterococcus faecium, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum).

Aktīvo sastāvdaļu saturs:

1 kapsulā

NRV*

3 kapsulās

NRV*

Pienskābo baktēriju maisījums

3 miljardi KVV***

**

9 miljardi KVV***

**

 NRV*-uzturvielu atsauces vērtība

 **uzturvielu atsauces vērtība nav noteikta

 ***Koloniju veidojošo vienību skaits

Ieteicamā diennakts deva: Pieaugušajiem 1 – 3 kapsulas dienā, bērniem no 6 gadiem - 1 kapsula dienā. Lietot ēdienreizes laikā vai pēc tās, uzdzerot ūdeni. Ieteicams uzņemt vairāk šķidruma.

Brīdinājumi: Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot individuālas nepanesības gadījumā. Nelietot, ja produkta iepakojums ir bojāts.

Uzglabāšana: Uzglabāt tumšā, sausā, bērniem nepieejamā vietā, istabas temperatūrā (15‑25 °C), cieši noslēgtā oriģinālajā iepakojumā.

Iepakojumā: 16 kapsulas pa 500,0 mg.

Neto masa: 8,0 g.

Partijas Nr./ Ieteicams līdz beigām: Skatīt uz iepakojuma.

VEGĀNISKS uztura bagātinātājs. NESATUR GLUTĒNU, NESATUR ĢMO, NESATUR LAKTOZI.

PVD reģistrācijas Nr. 3836.

Ražotājs sertificēts atbilstoši HACCP, ISO 22 000, Labas Ražošanas Prakses GMP standartiem.          

Ražotājs: SIA “Aptiekas produkcija”.

Adrese: Kupriču iela 11, Rīga, LV-1021, Latvija.

Kontaktinformācija: Tālrunis: (+371)67185385, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. I www.aptiekasprodukcija.lv

Ražots Latvijā (ES).