Ginkgo Biloba ar Selēnu, N60

NOPIRKT

 

Uztura bagātinātājs. 

Ginkgo biloba veicina asins cirkulāciju galvas smadzenēs, palīdz uzturēt kognitīvo funkciju un stimulēt atmiņu. Selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, veicina normālu imūnsistēmas darbību, veicina normālu vairogdziedzera darbību. Selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību.

Sastāvdaļas: inulīns, divdaivu ginka (Ginkgo biloba) lapu ekstrakts (24% flavonoīdi/ 6% ginkolīdi), hidroksipropilmetilceluloze (kapsulas apvalks), ar selēnu bagātināts raugs (selēnmetionīns).

Aktīvo sastāvdaļu saturs:               

1 kapsulā

NRV*

Divdaivu ginka lapu ekstrakts

100,0 mg

**

Selēns

72 µg

131%

*NRV- uzturvielu atsauces vērtība

**uzturvielu atsauces vērtība nav noteikta  

Ieteicamā diennakts deva: Pieaugušajiem 1 kapsula dienā.

Brīdinājumi: Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot individuālas nepanesības gadījumā. Nelietot, ja produkta iepakojums ir bojāts.

Uzglabāšana: Uzglabāt tumšā, sausā, bērniem nepieejamā vietā, istabas temperatūrā (15‑25 °C), cieši noslēgtā oriģinālajā iepakojumā.

Iepakojumā: 60 kapsulas pa 500 mg.

Neto masa: 30 g.  

Partijas Nr./ Ieteicams līdz beigām: Skatīt uz iepakojuma.

VEGĀNISKS uztura bagātinātājs. NESATUR ĢMO, NESATUR LAKTOZI.         

PVD reģistrācijas Nr. 6238.               

Ražotājs sertificēts atbilstoši HACCP, ISO 22 000, Labas Ražošanas Prakses GMP standartiem.          

Ražotājs: SIA “Aptiekas produkcija”.

Adrese: Kupriču iela 11, Rīga, LV-1021, Latvija.

Kontaktinformācija: Tālrunis: (+371) 67185385, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. | www.aptiekasprodukcija.lv

Ražots Latvijā (ES).

Atļauts realizēt uztura bagātinātāja krājumus ar iepriekšējo marķējumu līdz 31.03.2025., pamatojoties uz LR MK Noteikumu Nr. 685 13.4. apakšpunktu. Skatīt šeit