Dalība izstādē "Vitafoods Europe 2016"

2016. gadā no 10.-12. maijam Ženēvā, Šveicē norisinājās ikgadējā starptautiskā izstāde “Vitafoods Europe 2016”. Dažādu valstu uzņēmēju vidū šī izstāde tiek novērtēta ļoti atzinīgi. Ik gadu palielinās gan dalībnieku, gan apmeklētāju skaits - šogad izstāde pulcēja ap 900 dalībnieku un 17 000 apmeklētāju.

Trijās dienās SIA Aptiekas Produkcija darbinieki prezentēja uzņēmuma ražotos uztura bagātinātājus un iepazīstināja interesentus ar iespējām, ko uzņēmums spēj sniegt sadarbības partneriem. Izstādes apmeklētāji izrādīja patiesu interesi par SIA Aptiekas Produkcija un tika dibināti daudz vērtīgu kontaktu ar mērķi noslēgt līgumus par sadarbību ražošanas jomā.

aptiekas produkcija quality

aptiekas produkcija about

Līgums ar LIAA

Pēc sekmīgas reprezentācijas izstādē “Vitafoods Europe 2016”, SIA Aptiekas Produkcija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 2016. gada 22. aprīlī noslēdza līgumu Nr.SKV-L-2016/102 par atbalsta saņemšanu komersantiem. Tā mērķis ir sniegt atbalstu atbalsta saņēmējam Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros. SIA “Aptiekas Produkcija” ir gandarīta par šo atbalstu, kas sniedz uzņēmējam daudz plašākas iespējas izvērst savu darbību pāri Latvijas robežām un apgūt jaunus noieta tirgus.

13881 lv id eu logo ansamblis eraf rgb ml