SIA Aptiekas Produkcija svin 10 gadu jubileju

Šoruden SIA Aptiekas Produkcija svin savu desmito dzimšanas dienu. Jau 10 gadus Latvijas patērētājiem mūsu uzņēmums piedāvā plaša sortimenta bioloģiski aktīvus uztura bagātinātājus: vitamīnus, minerālvielas, augu izcelsmes ekstraktus, u.c.

Uzņēmuma vēsture aizsākās 2000. gadā, kad kompānijas dibinātāji noīrēja telpas savas pirmās produkcijas ražošanas plūsmas izvietošanai un, algojot divus darbiniekus, tika laisti tirgū mūsu pirmie produkti: „Acu Gaišums”, „Alus Raugs”, „Austeru Kalcijs 500 ar vitamīnu D3”, „Lecitīns 1200 mg”, „Ginkgo Biloba Plus”, „Ķiploku Eļļa”, „Ķirbju Sēklu Eļļa”. Šos produktus pircēji pazīst, ir novērtējuši un tie vienmēr ir pieprasīti.

Atskatoties uz aizvadītajiem gadiem, SIA Aptiekas Produkcija ir daudz iemeslu lepnumam, - uzņēmums ir audzis un pilnveidojies, līdz šodien tas droši apliecina sevi kā lielākais uztura bagātinātāju ražotājs Latvijā. Mūsdienīgi aprīkotā ražotnē strādā labi apmācīts darbinieku kolektīvs augsti profesionālu un pieredzes bagātu speciālistu vadībā. Ievērības cienīgs ir SIA Aptiekas Produkcija ceļš ražošanas jaudas palielināšanā un modernāko tehnoloģiju pielietojumā: no vienkāršai kapsulu pildīšanas palīgierīcei, kas spēja piepildīt 100 kapsulas toreiz pirms 10 gadiem, līdz firmas „Bosh” automātiskajai kapsulu pildīšanas mašīnai ar jaudu 3000 kapsulas stundā šodien. SIA Aptiekas Produkcija ražoto preču klāsts pārsniedz 40 nosaukumu. To skaitā ir 2 produktu līnijas ar reģistrētu preču zīmi: pircējiem labi pazīstamā „Healinature”, kā arī šī gada jaunums – tieši Latvijas pircējiem radītā produktu līnija „Daba-Tev”. Mūsu produkti ir labi novērtēti un pieprasīti arī ārpus Latvijas. Jau daudzus gadus veiksmīgi darbojas mūsu kompānijas pārstāvniecības Lietuvā un Igaunijā, bet mūsu uzņēmuma kontraktražošanas ģeogrāfija ir vēl plašāka: Lietuva, Ukraina, Azerbaidžāna, Zviedrija, Lielbritānija, Austrija, Vācija un Taivāna.

SIA Aptiekas Produkcija savā jubilejā pateicas visiem saviem pircējiem un sadarbības partneriem par uzticību un lojalitāti šo 10 gadu garumā. Mēs turpinām strādāt, sekojot savai devīzei: „Dabai ir viss! Mēs izvēlamies Jums vislabāko!

Rūpējoties par Jūsu veselību,

APTIEKAS PRODUKCIJA